Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Catering hizmetlerinden biri olan yerinde üretim yemek hizmeti, adından da anlaşılacağı üzere yemeklerin, hizmet talep eden firmanın belirlediği alanda üretilmesi ve sunulması olarak tanımlanabilir. Yerinde yemek üretim genellikle çok sayıda kişinin barındığı, çalıştığı ve hizmet aldığı, tesis içerisinde uygun alan ve koşullara sahip kurum, kuruluş ve işletmeler tarafından tercih edilmektedir. 

Zaman ve emeklerini asli faaliyet alanları üzerine yoğunlaştırmayı amaçlayan firmalar ve işletmeler, yerinde üretim yemek hizmetlerinden yararlanarak yemek ihtiyaçlarını sağlıklı şekilde karşılama imkanı elde ediyor. Aylık paketlerle ya da daha uzun vadede temin edebileceğiniz yerinde yemek üretimi, yemek firmaları tarafından verilen bir hizmet olup detaylar hakkında bilgi ve hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti Neden Tercih Edilir?

Çok sayıda çalışana ev sahipliği yapan büyük işletmelerde sağlıklı, besleyici ve sıcak yemek imkanına, yerinde yemek üretim hizmeti ile sahip olunabiliyor. Günümüz şartlarında özellikle 200 ve üzeri çalışana sahip işletmeler için dışarıdan yemek siparişi, bazı sınırları sebebiyle geri planda kalabiliyor. Bu sebeple yerinde yemek üretimi zaman, maliyet ve kalite noktasında birçok işletme tarafından tercih edilen ilk hizmet olmaktadır. 

Catering hizmetlerinin temel mantığında, profesyonel mutfaklarda tecrübeli personeller tarafından hazırlanan menüleri, müşteriye teslim edilmesi yer alır. Yerinde üretim hizmetinde ise üretim aşaması, hizmet verilecek işletmenin kendi mutfağında hazırlanarak servis edilir. Bu çalışma şekli;

 • Otel,
 • Hastane
 • Okul, yurt vb. eğitim alanları,
 • Özel kurum ve kuruluşlar, 
 • Bakımevleri
 • Şantiye, fabrika vb. işletmeler

tarafından tercih edilerek işletmenin kendi yemekhanesinde yemek çıkarabilmesi ve sunabilmesine imkan sağlar.

Tavsiye Hizmet : Paket Yemek Hizmetleri

Yerinde Yemek Hizmeti

Yerinde Yemek Hizmeti

Yerinde Üretim Avantajları

Gerekli koşulların sağlanması halinde yerinde üretim, çok sayıda çalışanın bulunduğu büyük çaplı işletme ve kurumlar için birçok avantajı beraberinde getiren bir hizmettir. Müşterilerin mevcut mutfağında profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan menüler, zaman ve ulaşım sorunu olmadan doğrudan hedef kitleye ulaştırılır. Daha detaylı bakıldığında yerinde üretim yemek hizmeti avantajları arasında;

 • Yerinde üretim imkanı sayesinde tüketim alanına yakın bir mutfakta hazırlanan menüler, herhangi bir ulaşım sorunu olmadan doğrudan servis edilir.
 • Yemeklerin daha hızlı ve sıcak olarak servis edilmesini, lezzetini kaybetmeden tüketilebilmesini sağlar.
 • Firma mutfağında hazırlanması sayesinde çalışma ve yemek saatleri, firmaya göre özel olarak hazırlanabilir.
 • Mutfağın yeterli olması durumunda, tüketimin ya da kişi sayısının artması herhangi bir sorun oluşturmaz.
 • Paket yemek siparişlerinin aksine anlık değişimler ile esnek çözümler gerçekleştirilebilir.
 • Zaman, enerji ve maliyet konusunda tasarruflu bir catering hizmeti olarak öne çıkar.

Tavsiye: Toplu İftar Yemeği

Yerinde Yemek Üretimi Nasıl Yapılır?

Yemek firması ile anlaşma sağlanarak kendi mutfağında yerinde yemek üretimi almak isteyen işletmeler için firmamız, profesyonel destek sağlamaktadır. Peki yerinde yemek üretimi nasıl yapılır? Yerinde üretim hizmeti için öncelikle, bizimle iletişime geçerek talebinizi ulaştırmalısınız. Hizmet talebinizi değerlendirmeye alan firmamız, mutfağınız ve çalışma koşullarınızı incelemek üzere gerekli saha çalışmalarını gerçekleştirir. Çalışma koşullarında uygun olmayan durumlar için gerekli düzenleme ve tadilat işlemleri başta olmak üzere hizmetlere dahil olan birçok unsur göz önüne alınarak fiyat belirlenir. Yerinde üretim yemek hizmeti fiyatları noktasında anlaşma sağlandığı takdirde görüşmeler ve oryantasyon süreci sonrası yerinde yemek üretim için tüm koşullar sağlanarak hizmet verilmeye başlanır.

Leave Your Comment

Kurumsal

İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. No:4/2 İç Kapı No:10 Başakşehir / İstanbul

Tüm Hakları Sakldır. © 2023 - SEOpix