Hakkımızda

Günümüzde hızla artan tüketim ihtiyaçlarında catering hizmetleri, toplu yemek siparişleri ile ihtiyaçlara en hızlı çözüm olmuştur. Bu çözümde NK Catering Firması olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren memnuniyet garantili yemek hizmeti sunuyoruz. Talep doğrultusunda menülerimiz, endüstriyel mutfaklarımızda profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup donanımlı araçlarımız tarafından zamanında teslim edilmektedir. 

Kalite, hijyen, lezzet ve hızlı teslimat gibi kriterleri daima önceliğimiz olarak alıyor ve Yemek Firmaları™ olarak sayısız mutlu müşteriye ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

0 +
Yılların Deneyimi
0 +
Başarılı Proje
0 +
Uzman Teknik Ekip
0 %
Müşteri Memnuniyeti

Stratejik Hedefler

Kısa vadede müşterilerine profesyonel çözümler sunarak hizmet ağını genişletmek. Catering sektörüne yeni bir konsept kazandırarak, tedarikçi firmalarına ayna tutmak. Türkiye’nin müşteri deneyimi ve memnuniyeti açısından en iyi yemek sağlayıcısı olmak.

03

Nk Catering olarak kurulduğumuz günden bu yana geçen bu yıllar boyunca, bizim çalışma sistemimizi örnek alarak ticari girişimde bulunan onlarca firmayı göz önüne alırsak bu bağlamda öncü kuruluş olduğumuz görülebilmektedir.

Saha denetim uzmanları, gıda mühendisleri ve teknikerleri, ayrıca üretim bölgelerindeki aşçı, şoför ve servis elemanları dahil toplamda 500’ün üzerinde birinci dereceden ya da alt taşeron çalışanlarıyla geniş bir aile olup profesyonel hizmet için her daim yanınızdayız.

Türkiye’deki en çok tercih edilen ve en kaliteli catering hizmetleri sunan firma olmak. Uluslararası arenada Türk mutfağını en iyi şekilde temsil etmek. Müşteri odaklı kaliteli hizmet politikasıyla catering hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek.

Kaliteye Önem Veriyoruz

İşe başlarken, hammaddelerimizin seçiminde büyük bir özen gösteriyoruz. En kaliteli ve uygun malzemeleri seçerek ürünlerimizin dayanıklılığını ve performansını artırıyoruz. Üretim sürecinin her aşamasında, kalite kontrolü ve denetimi sürekli olarak yapılır. Ürünlerimizin standartlara uygunluğunu sağlamak için teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor ve üretim süreçlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

Kalite, sadece ürünlerimizin fiziksel özellikleriyle sınırlı değildir. Aynı zamanda müşteri hizmetlerimiz ve satış sonrası destek de kalite standardımızın bir parçasıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz.

İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. No:4/2 İç Kapı No:10 Başakşehir / İstanbul

NK Catering Firması olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren memnuniyet garantili yemek hizmeti sunuyoruz. Talep doğrultusunda menülerimiz, endüstriyel mutfaklarımızda profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup donanımlı araçlarımız tarafından zamanında teslim edilmektedir. 

Kurumsal
Hizmetlerimiz
İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. No:4/2 İç Kapı No:10 Başakşehir / İstanbul

Tüm Hakları Sakldır. © 2023 - SEOpix