Şantiyelere Catering Hizmeti

Çok sayıda çalışanları bulunan şantiye ve fabrikalar için toplu yemekler, şantiyelere catering hizmeti ile sağlanır. Bu hizmetler, şantiye gibi zorlu çalışma koşullarında ihtiyaç duyulan yemek siparişlerine hızlı ve profesyonel şekilde ulaştırılmakta olup zaman ve maliyet konusunda son derece avantajlıdır. Şantiye ve benzeri çalışma koşullarında genellikle öğlen yemeği için tercih edilen taşıma öğle yemeği hizmeti yemek firmaları ile anlaşabilir, aylık abone paketleri ile uygun maliyetli catering hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

Şantiyelere yemek hizmeti almadan önce doğru ve güvenilir bir firma seçimi yapmak; lezzetli, sağlıklı, sıcak ve hızlı yemeklere ulaşma noktasında önemlidir. Bu kapsamda tercih edilen ilk adres olan firmamız, tecrübeli catering ekibimiz tarafından hazırlanan ve denetimlerden geçmiş menüleri, size hızlı şekilde ulaştırarak çalışma koşullarınız altında sıcak, lezzetli ve pratik olarak tüketebilmenizi sağlıyor. Siz de şantiyelere toplu yemek hizmeti menü seçenekleri ve şantiyelere catering hizmeti fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, hizmet almak için sipariş oluşturabilirsiniz. 

 

Şantiye Catering Hizmeti

Şantiye Catering Hizmeti

Tavsiye Hizmet : Paket Yemek Hizmeti

Şantiyelere Özel Catering Hizmeti Nasıl Alınır?

Henüz catering hizmetleri ve toplu yemek siparişi ayrıcalıklarından yararlanmamış olanlar için bu süreç, karmaşık gibi görünebilir. Ancak sadece birkaç adımda online olarak ya da iletişim kanallarımız üzerinden hizmet talebi oluşturabilir, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Peki şantiyelere özel catering hizmeti nasıl alınır?;

  • Öncelikle şantiye çalışma koşulları, çalışma saatleri, çalışan kişi sayısı ve özel durumlar (alerji, gıda hassasiyeti vb.) belirlenerek ihtiyaca uygun hizmet almak için web adresimiz üzerinden seçenekleri inceleyebilirsiniz.
  • İhtiyacınıza ve çalışma koşullarına uygun olarak şantiyelerde yerinde üretim yemek hizmeti ya da taşıma yemek hizmeti seçeneklerinden birini tercih edebilir, ihtiyaç ve beklentilerinizi bu aşamada belirleyerek alacağınız hizmeti bu aşamada kişiselleştirebilirsiniz. 
  • Sonraki aşamada hizmet koşulları başta olmak üzere özel ihtiyaç ve tercihler doğrultusunda hizmet fiyatı hazırlanır ve sunulur.
  • Fiyat noktasında anlaşma sağlandığı takdirde aylık ya da tercihe göre farklı süreler için abonelik oluşturarak catering hizmeti siparişi verebilirsiniz.
  • Sipariş sonrası ihtiyacınıza yönelik olarak menüler hazırlanmaya başlar ve hazırlanan menüler tercih edilen hizmete (yerinde üretim, taşıma yemek) göre servis edilir.
Şantiye Catering

Şantiye Catering

Şantiyelere Catering Hizmetinin Avantajları

Artan tüketim ihtiyaçları, daha uygun maliyetli, hızlı ve lezzetli yemek siparişleri noktasında tüketicileri, catering hizmeti alternatiflerine yöneltmiştir. Bu yönelim sebebiyle fabrika, şantiye vb. işletmeler, çok sayıda çalışana aynı anda yemek hizmeti verebilmek için yemek firmaları ile anlaşır. Bu sayede anlaşma sağlanan yemek firması, tecrübeli ekibi ve profesyonel ekipmanları ile süreci başlatır, ihtiyaç duyulan yemek hizmetini şantiyelere sunar. Bu tercih, tüketiciler ve şantiyeler için önemli kolaylıklar sunar. Detaylı şekilde bakmak gerekirse şantiyelere catering hizmetinin avantajları arasında;

  • Şantiyeler, bulunduğu konum itibariyle çoğu zaman yemeğe ulaşım noktasında sınırlıdır. Catering hizmetleri sayesinde şantiyelere taşıma yemek hizmeti sağlanarak yemeğe ulaşım sorunu kaldırılır. 
  • Steril ortamlarda sterilize edilmiş ekipmanlarla hazırlanan menüler ile sağlıklı yemek imkanı sunar.
  • Güvenlik standartları kapsamında hazırlanan menüler, gerekli kontrollerden geçirilmekte olup güvenli bir tüketim garantisi sağlar.
  • Şantiyelerde çok sayıda çalışanın yemek ihtiyacı göz önüne alındığında toplu yemek siparişleri maliyet olarak son derece ekonomiktir. 
  • Zaman ve enerji gibi noktalarda tasarruf sağlayarak iş potansiyelini artırır.

Leave Your Comment

Kurumsal

İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. No:4/2 İç Kapı No:10 Başakşehir / İstanbul

Tüm Hakları Sakldır. © 2023 - SEOpix