Kadıköy Yemek Firmaları

2022 yılı verilerine göre nüfusa kayıtlı kişi sayısı 480 bin bandında olan İstanbul ilçelerinden Kadıköy’de nüfus sayısı göz önünde bulundurulduğunda yemek yeme ihtiyacı göze çarpmaktadır. Bu bağlamda Kadıköy yemek firmaları yerel halkın hizmet gereksinimini karşılamak için günden güne artmaktadır. Çalışma alanında mutfağı olmayan veya yemek pişirme zahmetine girmek istemeyen kurumlar için Kadıköy catering firmaları işletmelerinize ve özel günlerinize yemekleri organize ederek yenilmeye hazır hale getirmektedir.

Aşağıda kaliteli catering hizmeti almak için irdelenmesi gereken bazı kompenentlerin altı çizilmiştir;

  • Hijyen faktörü; hizmet alacağınız catering firmasının gerekli hijyen şartlarını karşılayan belgeleri ve izinlerini almış olmasına özen gösteriniz.
  • Maliyet faktörü; yemek sektörüne konforlu bir alan açan catering firmaları bütçenize de uygun bir maliyet taşıyarak ekonomik olarak sizi zora sokmamalıdır.
  • Zamanında teslimat ilkesi; firmanızın öğle yemeği veya akşam yemeği paydosu ne zaman ise yemekler de hemen öncesinde yemek alanında olmalıdır.
  • Mesafe faktörü; catering hizmeti alacağınız firmanın Kadıköy’de olmasına özen gösteriniz. Zira herhangi bir aksaklık durumunda uzak mesafeler yemeğin yetişmesine neden olacaktır.
Kadıköy Yemek Firmaları

Kadıköy Yemek Firmaları

Kadıköy Catering Hizmeti

Tabldot yemek firmaları Kadıköy kelime grubunu sıklıkla aratan işletme sahipleri bütçelerine uygun fiyatta ve yakın mesafedeki catering hizmeti veren firmaları aramaktadır. Catering kelimesini ilk kez duyanlar için catering nedir? Kısaca izah edelim; Türkçe olarak ‘’yemek servisi’’ anlamına gelen catering gıda alanına hizmet eden bir yemek firmasının dilediğiniz çeşitte ve içerikte yemekleri kendi personel ve ekipmanlarıyla hazırlayıp yenilmesi istenilen yere ulaştırması işlemidir.

Catering firmaları ile çalışmanın avantajları nedir;

  • Zamandan tasarruf; eğer bir catering firması ile anlaşırsanız yemekleri istediğiniz saatte adresinize getirirler ve böylelikle personeliniz yemek izni için uzak mesafelerde yemek alanı bulmakla uğraşmaz.
  • Ofisiniz, fabrikanız veya okul yurdunuz için bir yemekhane bölümü olmasına gerek kalmaz. 
  • Seçenek alternatifi; çalışanlarınız arasında et yemeyenler mi var? Veya vegan bir diyet mi uyguluyorsunuz? Dilerseniz catering firması sizin için farklı kategorilerde yemekler çıkartabilir.
  • İşletmenizin yemekhanesinde yemek yapılması seçeneği ile kıyaslandığında yemek sonrası temizlik hengamesi ile uğraşmaz ve bunun için ayrı bir ücret ödemezsiniz.

Bağcılar Yemek Firmaları

Kadıköy Catering Fiyatları

Konu hakkında genel hatlarıyla bilgilendiğinizi düşünüyoruz siz de Kadıköy catering hizmeti almak istiyorsanız veya aklınıza takılan konularda bağlantı kurmak istiyorsanız iletişim bölümünden yazabilirsiniz. Peki Kadıköy catering fiyatları nasıl bir skalada sunuluyor? Bu husus hizmeti veren firmanın markasına, iş yerinize olan mesafesine, yemek sayısına, vegan-vejeteryan gibi özel kategorilere göre değişebilmektedir. Bütün bunlar bir yana hijyen her şeyin önünde gelir, size tavsiyemiz bir catering firması ile anlaşmadan önce kurumun mekanını ziyaret etmeniz ve daha detaylı bilgi almanız olacaktır. Böylelikle personelinizin ne yediğinden haberdar olur ve olası sağlık sorunlarının önüne geçmiş olursunuz.

Kurumsal
İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. No:4/2 İç Kapı No:10 Başakşehir / İstanbul

NK Catering Firması olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren memnuniyet garantili yemek hizmeti sunuyoruz. Talep doğrultusunda menülerimiz, endüstriyel mutfaklarımızda profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup donanımlı araçlarımız tarafından zamanında teslim edilmektedir. 

Kurumsal
Hizmetlerimiz
İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. No:4/2 İç Kapı No:10 Başakşehir / İstanbul

Tüm Hakları Sakldır. © 2023 - SEOpix