Tabldot Yemek

Tabildot yemek veya daha yaygın kullanımıyla tabldot yemek kavramı ile ister bir düğün organizasyonunda ister bir hastane yemekhanesinde mutlaka yollarınız kesişmiştir… Çoğunlukla Türk mutfağının akıllarda kalan lezzetlerini bir araya getiren tabldot yemek firmaları bunu yaparken hijyen koşullarını ve kaliteli hammadde tedariğini de dikkate almaktadır.

Catering firmaları olarak da hafızalarda yer edinen tabldot yemekçilik, zamandan tasarruf ve uygun fiyatları gereği çeşitli kurum, kuruluş ve iş yerlerinde tercih edilmektedir. Siz de tabldot yemek fiyatları 2024, sipariş süreci, menüler, avantajlar vb. konular için aşağıdaki diğer alt başlıklarımızı inceleyebilir yahut iletişim bölümünden ilgili ekibimiz ile temasa geçerek daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Tabldot Yemek Hizmeti

Tabldot Yemek Hizmeti

Tabldot Yemek Hizmeti

Peki tabldot nedir? Tabldot yemek Fransızcadan dilimize çevrilen ‘’misafir sofrası’’ anlamındaki bir ifadedir ve genel anlamda sabit bir fiyat ve menüyü işaret eder. Tabldot yemek hizmeti içerisinde sağlık komponentlerini de içeren hassas bir konudur. Zira tarihi geçmiş bir malzemeyi yemeklerde kullanmak veya kalitesiz bir ürünü içeriklere dahil etmek olası sıkıntılı süreçlere davetiye çıkaracaktır. Buradan hareketle işletmeler sık sık gıda mühendislerinin denetimlerinden geçmelidir ve yönetmeliklerin uygun gördüğü çerçevede bir yol izlemelidir. Catering hizmeti veren oluşumlar arasında yer alan NK Catering ise bu kapsamda tüm bu denetimlere riayet ederek müşterilerinin sağlıklarını tehlikeye atmaktan kaçınmaktadır. Aynı zamanda NK Catering, hiçbir şekilde yemeklerde renklendirici, katkı maddesi ve koruyucu madde barındırmamaktadır. 

Tabldot Yemek Menüleri

Tabldot yemek menüleri bazı spesifik değişikler dışında 3 veya 4 ana çeşitten oluşmaktadır. Söz gelimi 4 çeşit tabldot yemek listesi içerisinde ana yemek, çorba, ara sıcak ve son olarak tatlı, salata, yoğurt veya meyve gibi yardımcı aperatifler bulunur. Sunumlarda tek kullanımlık bıçak, kaşık, çatal, kağıt peçete, kürdan ve baharat çeşitleri ‘’tuz, karabiber’’ bulunur. Aşağıda örnek tabldot menüleri maddelenmiştir;

  • Menü 1; et kavurma, pilav, yaprak sarma, yoğurt
  • Menü 2; tavuk sote, su böreği, mercimek çorbası, baklava
  • Menü 3; kuru fasulye, şehriyeli pilav, çiğköfte, mevsim salatası
  • Menü 4; kuşbaşı pide, patates kızartması, tarhana çorbası, tavuk göğsü
  • Menü 5; lazanya, etli nohut, bulgur pilavı, ayran

*** Siz de güncel tabldot yemek çeşitleri arasından seçim yaparak veya özel istekleriniz doğrultusunda bir menü planlaması için toplu yemek şirketleri arasından bütçenize uygun bir seçimde bulunabilirsiniz.

Tabldot Yemek Firmaları

Tabldot Yemek Firmaları

Tabldot Yemek Almanın Avantajları

Şimdi de; neden tabildot yemek hizmeti almalısınız? Tabldot yemek almanın avantajları nelerdir? Sorularına geçiş yapalım; bir tabldot yemek firması ile çalışmak beraberinde pek çok avantajı getirir. Gelin bu avantajları harfi harfine inceleyelim;

  • Eğer söz konusu hizmet bir iş yeri için alınacaksa; bu durum personelinizin memnuniyet katsayısını arttıracaktır. Çünkü hem ekonomik olarak rahat hissedecekler hem de fast food tarzının dışına çıkarak daha sağlıklı beslenmiş olacaklar. Ayrıca bugün nerede ne yesem? Gibi soruların önüne geçerek zamandan da tasarruf sağlayacaktır.
  • Eğer hizmet nişan, düğün gibi özel günlerde davetliler için tercih edilecekse; yemek pişirmek için kazan ve türevleri, servis için tabak, kaşık gibi parçaları kiralamanız gerekmeyecektir. Bunun yanında yemek sonrası bulaşık yıkama derdi gibi bir problem de ortadan kaldırılmış olur. 
  • Eğer hizmete hastane, okul yemekhanesi gibi kurumlarda başvurulacaksa; yüzlerce hatta binlerce kişinin beslenme ihtiyacını karşılama hususunda yemek pişirmek için bir mutfak oluşturmanıza gerek kalmayacaktır. 
  • İşte catering şirketleri ile çalışmak bunca kargaşanın önüne geçer ve bütün bu süreci sizin yerinize planlayacak kişilere devreder.

İstanbul Tabldot Yemek Firmaları

İstanbul tabldot yemek firmaları denildiğinde Kadıköy, Avcılar, Esenyurt, Kağıthane, Fatih, Bakırköy, Sarıyer, Bayrampaşa, Arnavutköy ve Bağcılar yemek firmaları gibi oluşumlar akla gelmektedir. 15 milyonu aşkın nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık şehri olan bölgede yemek endüstrisi de en çok ihtiyaç duyulan kategoriler arasındadır. Bu çerçevede istanbul catering firmaları sayısı gün geçtikçe artmakta ve birbiriyle rekabet içine girmektedir. Siz de İstanbul catering fiyatları, taşıma yemek hizmeti, rezervasyon süreci ve merak ettiğiniz diğer sorular için iletişim bölümünden talep formunu doldurarak veya Whatsapp hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Tabldot Yemek Fiyatları

Tabldot yemek fiyatları çeşitli faktörlere göre farklılık arz edebilmektedir. Bu faktörlerden biri konumunuza olan mesafedir. En yakın tabldot yemek firması ulaşım açısından daha az maliyet gerektireceği için size yansıması da bu ölçekte olumlu olacaktır. Bunun yanı sıra kaç çeşit yemek istediğiniz de fiyatları etkiler. Örneğin 4 çeşit tabldot yemek fiyatları 2024 ile 3 çeşit tabldot yemek fiyatları arasında doğal bir fark olacaktır. Ayrıca kaç kişilik yemek istediğiniz de önemli bir parametredir 100 kişilik tabldot yemek maliyeti tekil bazda bakıldığında 10 kişilik hizmete nazaran daha uygun fiyatlı sunulabilmektedir. Güncel 2024 tabldot yemek fiyatları ve hizmet alma sürecine dair görüşme talep etmek için iletişim kanallarımızdan yetkililerimiz ile temasa geçebilirsiniz.

Leave Your Comment

Kurumsal

İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. No:4/2 İç Kapı No:10 Başakşehir / İstanbul

Tüm Hakları Sakldır. © 2023 - SEOpix