Firmalara Catering Hizmeti

Çalışma hayatının getirdiği yoğun tempo içerisinde çalışanlar, yemek öğünlerini en kaliteli şekilde tamamlayabilecekleri çözümlere yönelmektedir. Bu çözümlerden biri olan firmalara catering hizmeti, kurumsal firmalar için özel olarak sağlanan yemek ve ikram hizmetlerini kapsar. İş toplantıları ve kurumsal organizasyonların yanı sıra firma çalışanlarının yemek ihtiyacını karşılamak üzere yemek firmaları tarafından verilen firmalara catering hizmeti ile kurumların ihtiyacı en hızlı ve lezzetli şekilde karşılanır. 

Kurumsal firmaların yemek ihtiyacına profesyonel çözümler sunan catering firması ile başta çalışanlar olmak üzere kurumların düzenlediği organizasyonlara katılanlarda yararlanır. Tercih edilen lezzetli yemek menüleri ve ikramlıklar ile firmalar, kurumsal marka imajını güçlendirir. Bu sebeple güvenilir ve profesyonel bir yemek firması ile çalışmak önemlidir. Firmalara catering hizmetleri başta olmak üzere paket yemek hizmetleri ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilir, ekonomik fiyatlarla kurumsal catering hizmeti almaya başlayabilirsiniz. 

Firmalara Catering Hizmeti

Firmalara Catering Hizmeti

Firmalar İçin Catering Hizmetlerinin Avantajları

Çok sayıda çalışana hizmet veren firmalar, çoğu zaman yemek hizmeti verebilecek alana sahip değildir. Bu sebeple tabldot yemek firması profesyonel adreslerle çalışarak taşıma yemek hizmeti alabilmektedir. Elbette bu süreçte doğru bir seçim yapmak ve alanında en iyi yemek firmaları ile çalışmak önemlidir. Kurumsal catering firmaları tercihinde ziyaret edilen ilk adreslerden biri olan firmamız, aynı zamanda birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Detaylı şekilde ele almak gerekirse firmalar için catering hizmetlerinin avantajları nelerdir?;

  • Farklı öğün ihtiyaçlarına uygun menü seçenekleri ile günlük alınması gereken besin değerlerini lezzetli bir şekilde alabilmeye imkan sunar.
  • Profesyonel hazırlık ve sunumları ile birlikte kurumsal imajınıza uyum sağlar.
  • İş toplantıları ve kurumsal organizasyonlar için müşterilerinize ve misafirlerinize eşsiz bir deneyim sunar.
  • Catering yemek şirketleri tarafından hazırlanan farklı menü seçenekleri, her damak tadına hitap edebilmektedir.
  • Kurumsal firmanız için ortamın profesyonelliğine uygun ikramlık sunumları hazırlanır. 

Kurumsal Catering Hizmetinin Aşamaları

Firmalara catering hizmeti sağlarken sürecin profesyonel şekilde yürütülmesi, hizmetin eksiksiz olarak sunulması açısından önemlidir. Özellikle birden fazla kişiye aynı anda yemek sunumunun yapılması gerekli olan durumlarda planlı hareket etmek, kurumsal firmalar için önemli bir koşuldur. Firmaların ihtiyacına, beklentisine ve marka imajına uygun hizmet sağlarken aynı zamanda kalite ve lezzetten ödün vermeyen catering firmasi olarak, süreci aşağıdaki aşamalar ile tamamlıyoruz;

  • İletişim ve Rezervasyon: İlk aşamada kurumsal firmalar, yemek siparişi için bu alanda öne çıkan firmamız ile iletişime geçer ve rezervasyon oluşturur. Rezervasyon aşamasında sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak vermeli, süreç boyunca beklentilerinizi karşılayacak hizmeti için beklentilerinizi bu aşamada belirtmelisiniz.  
  • Planlama: Bu aşamada verilen bilgiler, göz önüne alınan ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda doğru bir planlama hazırlanır ve hazırlık süreci başlatılır.
  • Hazırlık: Hazırlık aşamasında, tercih edilen menüye uygun gıdalar temin edilir, uygun pişirme yöntemleri ile hazırlıklar başlar ve siparişler, tüketime hazır hale getirilir. 
  • Teslimat ve Sunum: Bu aşamada hazırlanan menüler, tüketime hazır olacak şekilde teslim edilir ve sunulur.
  • Servis ve İzleme: Son aşamada alanında tecrübeli profesyonel ekip ile servis yapılır. Yapılan servis sonrası yemek firmaları, süreç boyunca tüketicilerin ihtiyaçlarına anlık olarak cevap verir. 

Tavsiye Hizmet : Taşıma Yemek Hizmeti

Firmalar İçin Catering Hizmeti Nasıl Alınır?

Kurumsal catering hizmetleri, firmalar için toplu yemek ihtiyaçlarına cevap veren profesyonel bir çözümdür. Bu çözümlerden yararlanırken firmanızın ihtiyacına uygun yemek hizmeti için kurumsal catering firmaları arasında iyi bir seçim yapmalısınız. Catering hizmeti alabilmenin ilk adımı olan firma seçiminde kalite, güven ve uygun fiyat politikası, dikkat edilen ilk kriterler oluyor. Firma seçimi yaptıktan sonra hizmet alacağınız adres ihtiyacınıza uygun menü ve hizmet seçenekleri sunar.

Kurumunuzda yemek hazırlığı için uygun alan bulunduğu takdirde yerinde üretim hizmeti alabilir ya da dilerseniz taşıma yemek hizmeti ile kurumunuzda herhangi bir hazırlık olmadan yemeklerinizi dışarıdan temin edebilirsiniz. Bu süreçte aylık veya yıllık abonelik imkanlarından yararlanarak ekonomik fiyatlarla hizmet alabilmeniz mümkün. Yemek firmaları tarafından sunulan firmalara catering hizmeti ve daha fazlası için bizimle iletişime geçerek şimdi rezervasyon oluşturabilir, toplu yemek ihtiyacınıza lezzetli ve ekonomik bir çözüm bulabilirsiniz.

Leave Your Comment

Kurumsal

İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. No:4/2 İç Kapı No:10 Başakşehir / İstanbul

Tüm Hakları Sakldır. © 2023 - SEOpix