Avcılar Yemek Firmaları

Fizyolojik bir ihtiyaç olan ‘’beslenme’’ günün her saatinde gereksinim duyduğumuz bir rutin olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda ev dışında iş yeri, hastane, düğün, okul yemekhaneleri gibi toplu yemek ihtiyacı doğan yerlerde yemek firmaları kurtarıcı rol üstlenmektedir ve söz konusu kategorilerden herhangi biri için hazır yemek hizmeti almak isteyen kişiler güvenilir catering şirketi bulmak için kapsamlı bir araştırma içerisine girmektedir. Ülkenin her köşesinde çeşitli firmalar hizmetlerini sürdürürken İstanbul’da yaşayanlar ise Avcılar catering hizmeti avantajlarından yararlanmaktadır. Avcılar yemek firmaları konusuna bir sonraki başlıkta detaylı olarak değinilmiştir. 

Avcılar Catering Hizmeti

Catering firmaları yemek hazırlama sürecini yaşamak istemeyen ve bunu daha pratik bir yoldan karşılamak isteyen çeşitli kurum, kuruluş ve kişiler tarafından tercih edilmektedir. 

Peki kaliteli catering firması kriterleri nelerdir?

  • Öncelikle ilgili şirketin ilgili yerlerden gerekli izin belgelerini almış olması gerekir.
  • Daha sonra firma hijyen koşullarına ne kadar dikkat ediyor bu kriter incelenmelidir.
  • Çalışan personel alanında ne kadar donanımlı ve tecrübeli?
  • Firma zamanında teslimat ilkelerine uyuyor mu? Ayrıca ulaşımda kullanılan araçlar yeterli donanımda mı? ‘’Soğuk, sıcak muhafazası gibi konular kastedilmiştir’’
  • Kriz çözümünde başarılılar mı? Mutfakta olası bir problem yaşandığında yine de gerektiği saatte yemekler teslim edilebilecek mi?
  • Hizmet bedeli ile ortaya çıkan ürün memnuniyeti uyuşuyor mu?
  • Bu maddeler daha da arttırılabilir. Siz de İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve bir hazır yemek şirketi ile çalışmak istiyorsunuz Avcılar catering hizmeti veren firmalarda bu ayrıntıları göz önünde bulundurmayı unutmayın.
Avcılar Catering Firmaları

Avcılar Catering Firmaları

Avcılar Yemek Firmalarının Menü Planlaması

Catering hizmeti denildiğinde en önemli konulardan biri de menü planlamasıdır. Organizasyonunuza veya personelinize vejeteryan-vegan gibi özel yemekler çıkartmak ister misiniz? Veya kaç çeşit yemek hazırlansın istersiniz? Menünüzde tatlı da olsun mu? Etli yemekler mi tercih edersiniz yoksa daha çok karbonhidrat ağırlıklı bir düşünceniz mi var? Personelinizin sağlıklı beslenmesini ister misiniz? Yoksa ‘’keyifli bir yemek yemeleri ilk tercihimiz’’ mi dersiniz? Gibi, gibi… Sürece dair birçok soru daha yolun başında belirlenmeli ve daha sonra hesapta olmayan konularla karşılaşmak zorunda kalınmamalıdır. Yemek şirketleri ile çalışmadan önce bu kritikleri masaya yatırmak sizin avantajınıza olacaktır.

Kağıthane Yemek Firmaları

Avcılar Yemek Firmalarında Tedarik Zinciri

Catering hizmetinde tedarik süreci kusursuz bir yapılanma ister. Catering şirketleri öncelikle gerekli donanıma sahip ulaşım araçlarını tahsis etmiş olmalıdır. Bu donanım; aracın yeterli boyutlarda olması, iyi bir sürüş kalitesi sağlayan, hijyen şartlarını sağlayan, yemekleri sabitleme konusunu karşılayan, sıcak-soğuk muhafazasını ayarlama vb. alanlarda olmalıdır. Diğer bir bileşen ise yemek hizmeti alan adrese mesafe göz önünde bulundurularak trafik vb. aksilikler de planlanarak yola çıkma saati belirlenmesidir.

Avcılar Yemek Firmalarında Denetim

Yemek firması denetim konusu ilgili merciler tarafından belirli zaman aralıklarından yapılan bir iş olarak karşımıza çıkar. Bu denetim; steril şartlar, ürünlerin son kullanma tarihlerine olan riayet, personelin güvence altına alınıp alınmadığı, güvenlik önlemleri, vergi kontrolü vb. gibi kriterleri içerir. Eğer siz de Avcılar catering firmaları arasındaysanız bu denetimlerin aksatmadan yapılmasına ve gerekli kriterleri karşılayıp karşılamadığınıza dikkat ediniz.   

Avcılar Catering Fiyatları

Avcılar catering fiyatları adrese uzaklık, hizmet alınacak saat, yemek çeşidi, öğün sayısı, personel sayısı vb. gibi çeşitli alt başlıklara göre değişmektedir. Fiyatı değiştiren bir diğer başlık ise hizmet alınacak markanın ne kadar kaliteli olduğudur. Bir firma ile anlaşmadan önce tüm kriterleri ele alıp bütçenize de uygun bir alternatifi seçmek sizin yararınıza olacaktır.

Kurumsal
İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. No:4/2 İç Kapı No:10 Başakşehir / İstanbul

NK Catering Firması olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren memnuniyet garantili yemek hizmeti sunuyoruz. Talep doğrultusunda menülerimiz, endüstriyel mutfaklarımızda profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup donanımlı araçlarımız tarafından zamanında teslim edilmektedir. 

Kurumsal
Hizmetlerimiz
İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. No:4/2 İç Kapı No:10 Başakşehir / İstanbul

Tüm Hakları Sakldır. © 2023 - SEOpix